Hakkımızda

Arya Ofis Bölme Sistemleri, yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için Ankara Sitelerdeki üretim atölyesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamız sektördeki deneyimli ve uzman kadrosu ile ve zengin ürün yelpazesi ile kendisini her geçen gün geliştiren, sektörde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen, yenilikleri üretime yansıtan bir firmadır.

Markalaşma yolunda kararlı adımlarla ilerleyen Arya Ofis Bölme Sistemleri, ofis bölme sistemlerinin yanı sıra alüminyum doğrama, ısı yalıtımlı doğrama, totemler, alüminyum kapı ve pencere yapımında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Kalite asla tesadüf değildir. Her zaman akıllı çabaların sonucudur.
Nasıl Çalışırız ?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Ofis Bölme Sistemlerinde Arya Ofis Bölme Sistemlerini tercih edebilirsiniz.

  • İç mimari bir destek alıyorsanız projenizin yerleşim planını bize iletin.
  • İç mimari bir destek almıyorsanız bölmek istediğiniz ofislerinizin duvardan duvara olan ölçüsünü ve tavan yüksekliğini bize iletin.

Bize göndereceğiniz bilgilere göre size en uygun ofis bölme sistemini sunacağız.

İç mimarlarımız sizinle iletişime geçerek, ahşap malzemenin rengi ve cinsi konusunda, cam seçenekleri konusunda ve kapı modeli konusunda detaylı bilgilendirmeler yaparak ofis bölmenizi tasarlayacaklardır.

  • Ahşap malzemenin rengi ve cinsi: Ofis bölmelerinde kullanılan ahşap malzemenin rengi ve cinsi, ofisin genel tarzına uygun olmalıdır. Örneğin, modern bir ofis için açık renkli ahşaplar, klasik bir ofis için koyu renkli ahşaplar tercih edilebilir.
  • Cam seçenekleri: Ofis bölmelerinde kullanılan cam seçenekleri, ofisin mahremiyet ihtiyacına göre değişir. Örneğin, çok fazla mahremiyet gerektirmeyen bir ofis için şeffaf camlar, daha fazla mahremiyet gerektiren bir ofis için buzlu camlar tercih edilebilir.
  • Kapı modeli: Ofis bölmelerinde kullanılan kapı modeli, ofisin kullanım amacına göre değişir. Örneğin, toplantı odası için sürgülü kapılar, çalışma odası için menteşeli kapılar tercih edilebilir.

İç mimarlarımız, sizin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre en uygun ofis bölme sistemini tasarlayacaklardır.

Zevkinize veya iç mimari konseptinize göre belirlediğiniz ofis bölme modeli için en uygun fiyat teklifini anında hazırlayıp size ileteceğiz. Fiyatta anlaşırsak, ücretsiz keşif için renk kartelalarımızla birlikte sizi ziyaret edeceğiz.

Aşağıdaki adımları takip ederek teklif alabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz:

  1. Ofis bölme sistemleri sayfamızdan beğendiğiniz bir modeli seçin.
  2. Seçtiğiniz modelin fiyatını öğrenmek için bize ulaşın.
  3. Fiyatta anlaşırsak, ücretsiz keşif için renk kartelalarımızla birlikte sizi ziyaret edeceğiz.

Keşif sırasında, ofisinizi inceleyerek sizin için en uygun ofis bölme sistemini belirleyeceğiz. Ayrıca, renk kartelamızdan beğendiğiniz renkleri seçerek, ofisinize özel bir tasarım oluşturabiliriz.

Ofis bölme sistemlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca, sistemlerimiz kolay montaj edilebilmektedir.

Sözleşmemizde belirtilen özelliklere ve belirlenen modele göre üretime başlayabiliriz. Montaj ekiplerimiz, söz verdiğimiz teslim tarihinde ofis bölmelerini kurmaya gelecektir.

  • Üretim: Ofis bölmeleriniz, sözleşmemizde belirtilen özelliklere ve belirlenen modele göre üretilecektir. Üretim süreci, sözleşmemizde belirtilen teslim tarihinden önce tamamlanacaktır.
  • Montaj: Montaj ekiplerimiz, sözleşmemizde belirtilen teslim tarihinde ofis bölmelerinizi kurmaya gelecektir. Montaj ekiplerimiz, profesyonel ve deneyimli personeldir. Montaj işlemi, sözleşmemizde belirtilen süre içinde tamamlanacaktır.

Müşterilerimizin Yorumları

"Arya Ofis Bölme Sistemleri'nden çok memnun kaldım. Ofis bölme sistemi çok kaliteli ve montaj ekibi çok profesyoneldi. Teşekkürler!"
Mehmet Türk
Via Port
"Arya Ofis Bölme Sistemleri'nden çok memnun kaldım. Ofis bölme sistemi çok şık ve modern. Montaj ekibi çok hızlı ve temiz bir iş çıkardı. Teşekkürler!"
Melike Yılmaz
MRS Pet Clinic
Scroll to Top