Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri ofislerin daha verimli ve işlevsel hale getirilmesi için tercih edilen sistemlerdir. Bu sistemler ofislerin daha kişiselleştirilmiş hale getirerek çalışanların daha verimli ve rahat bir ortamda çalışmasına yönelik pratik çözümler sunar.

Ofis bölme sistemleri tercih edilecek alüminyum profil ve camın özelliğine göre çeşitlilik göstermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için ücretsiz ölçü alıp, çizim yapmaktadır. Ayrıca numune malzeme ve görselller ile ofisinize en uygun sistemi tercih etmeniz konusunda sunum yapmaktayız.

Cam Detaylı Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerin daha modern ve şık görünmesi için tasarlanmış alüminyum profillerin daha az dikkat çektiği bir sistemdir.  Bu sistemde ofisler gün ışığından daha fazla yararlanır. Bu sistemler ofisinizin tasarımına göre farklı renk ve desenlerde üretilebilir.

Çift Camlı ve Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

Bu sistemler daha kalın profillere çift taraflı cam yerleştirilerek tasarlanan sistemlerdir. Gerek ses yalıtımında gerekse mahremiyet konusunda daha etkin sistemlerdir. İki cam arasına yerleştirilen mikro jaluzilerle kendinize özel bir alan oluşturmanızı sağlar.

Ahşap Detaylı Ofis Bölme Sistemleri

Ahşap detaylı ofis bölme sistemleri ofislere daha şık, daha zengin ve daha samimi bir atmosfer kazandırır. Tek camlı ve çift camlı sistemlere tercihinize göre yerleştirilebilir.

Cam Kapı Modelleri

Cam kapılar ofislere daha modern ve şık bir tasarım kazandırır. Emaye boyalı, motorlu, paraduz menteşeli ve elektronik kapılar firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Scroll to Top